Menu

Detoks alkoholowy – sprawdzony sposób na walkę z alkoholem!

Jesteśmy firmą, która doskonale zna potrzeby oraz obawy swoich pacjentów. Pomagamy w zerwaniu z nałogiem, podczas zespołu abstynenckiego lub po mocno zakrapianych alkoholem nocach. Z chęcią stawiamy na nogi każdego, kto decyduje się na detoks alkoholowy. Odtrucia alkoholowe wykonujemy w domu pacjenta, co sprawia, że czuje się on bardziej komfortowo i bezpiecznie.

Jak wygląda wizyta u pacjenta przed odtruwaniem alkoholowym?

Nasz sympatyczny lekarz przed każdym zabiegiem wykonuje bardzo szczegółowy wywiad medyczny. Sprawdza puls pacjenta, ciśnienie, temperaturę ciała oraz poziom glukozy we krwi. Jeżeli nie ma przeciwwskazań, podaje pacjentowi kroplówkę z glukozy, soli fizjologicznej i płynów wieloelektrolitowyh, kompleks witamin z magnezem oraz w razie konieczności leki uspokajające.

Profesjonalizm podczas wykonywanego zabiegu jest dla nas szalenie ważny, ale jeszcze bardziej skupiamy się na wsparciu duchowym. Stworzyliśmy tę firmę, aby nieść pomoc w potrzebie i gwarantujemy, że po detoksie alkoholowym odzyskasz zdrowie, dobre samopoczucie i długo wyczekiwaną ulgę.