Menu

Odtrucie alkoholowe - Tomaszów Mazowiecki - Rawa Mazowiecka

Odtruwanie alkoholowe pozwala na skuteczne wyjście z każdego ciągu alkoholowego

Osoby, które nadmierne spożywają alkohol etylowy i nie kontrolują jego ilości mogą zachorować na chorobę zwaną alkoholizmem. Alkoholizm to ciężkie schorzenie dotykające nie tylko organizmu człowieka, ale również jego umysłu. Przyjmowanie regularnie kolejnych dawek etanolu, prowadzi do nagromadzenia się w ciele toksyn alkoholowych, które sieją spustoszenie w tak naprawdę każdym narządzie wewnętrznym człowieka i każdym układzie w jego organizmie. Nieleczona choroba alkoholowa doprowadza do wielu chorób, a ostatecznie do śmierci osoby uzależnionej.

Jedną z cech alkoholizmu są ciągi alkoholowe, które polegają na nieustającym pozostaniu w stanie upojenia alkoholowego przez dłuższy czas. W trakcie ciągu alkoholowego osoba uzależniona nie interesuje się niczym innym poza alkoholem, bywa agresywna i niespokojna zwłaszcza, gdy nie ma dostępu do etanolu, a także nie kontroluje innych aspektów swojego zachowania.

Jaki jest cel odtruwania alkoholowego?

Głównym celem odtruwania alkoholowego jest pozbycie się z ciała człowieka zalegających toksyn alkoholowych, które powodują zatrucia oraz uszkodzenia narządów wewnętrznych. W przypadku osób uzależnionych kluczowe jest również przerwanie ciągu alkoholowego, a także uzupełnienie powstałych niedoborów elektrolitów, wody oraz witamin i minerałów.

Na czym polega odtruwanie alkoholowe?

Odtruwanie alkoholowe to zabieg, który polega na podaniu kroplówek dożylnych z odpowiednim składem, który spowoduje poprawę kondycji oraz samopoczucia pacjenta. Forma podania powoduje, że składniki docierają bezpośrednio do krwiobiegu, co przyspiesza procesy regeneracyjne.

Przed podaniem kroplówek ustalany jest stan zdrowia oraz etap uzależnienia pacjenta, a także wszelkie niedobory spowodowane spożywaniem alkoholu. Odtrucie alkoholowe Rawa Mazowiecka - takie informacje są z kolei niezbędne do dobrania odpowiedniego składu kroplówki jednostkowo, dla każdego pacjenta oddzielnie.

W trakcie zabiegu w domu pacjenta - jest on pod stałą opieką medyczną, a jego podstawowe funkcje życiowe są monitorowane, dla jego bezpieczeństwa i komfortu przeprowadzania procedury.

Czym jest kroplówka?

Odtruwanie alkoholowe ma postać kroplówek, a więc mieszanki płynów i składników odżywczych, które podawane są dożylnie każdemu pacjentowi, który zdecyduje się na zabieg.

Taka postać odtruwania pozwala na szybszą regenerację organizmu oraz na efektywniejszą podaż składników odżywczych, a także glukozy, soli fizjologicznej czy elektrolitów. Odtrucie alkoholowe Rawa Mazowiecka - kroplówki podawane są również w nagłych przypadkach, gdy na odtruwanie trafia osoba, która jednorazowo zatruła się alkoholem etylowym.

Co wchodzi w skład kroplówki podczas odtrucia?

Dokładny skład kroplówki odtruwającej jest ustalany indywidualnie dla każdego pacjenta, jednak niewątpliwie można w każdej z nich znaleźć następujące składniki:

Odtrucie alkoholowe Tomaszów Mazowiecki - w razie potrzeby dożylnie podawane są również leki przeciwbólowe, uspokajające, przeciwpadaczkowe czy nasenne. Podanie składników dożylnie, pozwala na ich szybsze działanie, dzięki czemu pacjent po zabiegu szybko staje na nogi i poprawia się jego nastrój, dzięki czemu czuje większą motywację do dalszego leczenia odwykowego.

Odtruwanie alkoholowe z dojazdem do domu Pacjenta

Obecnie coraz więcej placówek oferuje zabieg detoksykacji alkoholowej, a część z nich dojeżdża również do domu pacjenta m.in. odtrucie alkoholowe Rawa Mazowiecka, odtrucie alkoholowe Tomaszów Mazowiecki. Jeżeli uzależnienie nie jest bardzo zaawansowane, a lekarz nie stwierdzi żadnych przeciwwskazań, istnieje możliwość podania kroplówek w domu pacjenta. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które odczuwają lęk oraz dyskomfort przed wizytą w gabinecie medycznym oraz dla osób, które boją się tego typu miejsc lub mają z nimi złe skojarzenia.

Nasz prywatny gabinet medyczny to miejsce, które tworzy miłą oraz przyjazną atmosferę, dzięki zaangażowaniu oraz doświadczeniu osób, które u nas pracują. Oferujemy również dojazd do pacjenta, z pełną dyskrecją oraz zaangażowaniem w sprawę, gdyż wiemy, jak ważne są pierwsze kroki stawiane podczas leczenia alkoholowego. Każdego pacjenta traktujemy z szacunkiem i empatią.

Jak długo trwa odtruwanie alkoholowe?

Długość trwania zabiegu odtruwania alkoholowego zależna jest od poziomu zatrucia toksynami alkoholowymi oraz od tempa regeneracji organizmu. Skład oraz ilość kroplówek dobierana jest indywidualnie na podstawie zebranego wywiadu medycznego. W przypadku niewielkiego uzależnienia zdarza się tak, że wystarczająca będzie jedna kroplówka, a zabieg będzie trwał około 3 godziny. W przypadku poważniejszych przypadków uzależnienia alkoholowego, konieczne będzie podanie serii kroplówek, a więc czas zabiegu będzie odpowiednio wydłużony - odtrucie alkoholowe Tomaszów Mazowiecki.

Po zakończonym podawaniu kroplówek pacjent czuje się o wiele lepiej, jednak pełna regeneracja organizmu trwa jeszcze zazwyczaj do kilku dni. W tym czasie warto podjąć już kolejne kroki w walce ze swoim uzależnieniem od alkoholu, oczywiście pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.

Bezpieczne i sprawdzone odtrucie alkoholowe – cena 450 zł

Profesjonalne odtruwanie alkoholowe

450złza zabieg

Profesjonalny zabieg

Wykwalifikowana kadra

Sprawdzona metoda odtrucia alkoholowego

Dlaczego my?

  • Błyskawiczna pomoc
  • Lepsze samopoczucie
  • Zmniejszenie objawów
  • CO PODAJEMY?
  • Dożylne kroplówki
  • Leki uspokajające, nasenne, przeciwwymiotne
  • Duże dawki - Witaminy B i C, magnez