Menu

Odtrucie alkoholowe Piotrków Trybunalski - Bełchatów

Odtrucie alkoholowe jest bardzo dobrym sposobem na lepsze samopoczucie po dłuższym spożywaniu alkoholu. Polega ono na dożylnym podawaniu elektrolitów oraz jonów, dzięki czemu możemy zmniejszyć zespół głodu abstynencyjnego oraz sprawić, że ciało wróci do dawnej równowagi. Odtrucie alkoholowe na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i Bełchatowa jest przeprowadzane przez specjalistów, którzy dobierają odpowiednią dawkę elektrolitów,dostosowaną do naszej wagi i potrzeb organizmu. Najczęściej przy detoksie podawane są nam minerały, a także witaminy i elektrolity. Alkohol etylowy w dużych ilościach może sprawić, że te składniki zostaną wypłukane z organizmu. Pojawiają się wtedy nieprzyjemne objawy, takie jak drżenie mięśni, skurcze, a także ból głowy. Dzięki detoksowi możemy poczuć się znacznie lepiej.

Sole mineralne są bardzo ważnym składnikiem naszego organizmu. Dzięki nim zachowana zostaje równowaga metaboliczna. Detoks alkoholowy prowadzony w Piotrkowie Trybunalskim i Bełchatowie jest wykonywany przez specjalistów, którzy wiedzą, jakie dawki witamin mogą zostać nam podane, by polepszyć nasz stan. Dzięki podawanej dożylnie glukozie oraz soli fizjologicznej organizm szybciej wraca do swojego poprzedniego stanu.

Odtruwanie organizmu trwa około godziny czasu. Przez ten czas podawana jest specjalna kroplówka z solą fizjologiczną i glukozą. Wiele zależy od stanu naszego organizmu oraz objawów, jakie nam towarzyszą. Może ono pomóc w momencie, kiedy pacjent miał dość długi ciąg alkoholowy i chce, by jego organizm wrócił do dawnej równowagi. Czas odtruwania jest uzależniony od długości ciągu alkoholowego, a także wyników badań z krwi oraz stanu pacjenta. Jest on też zależny od zaawansowania choroby alkoholowej.

Przy zaawansowanej chorobie alkoholowej podawane są również niewielkie dawki środków przeciwbólowych oraz uspokajających, które pozwolą na zmniejszenie nieprzyjemnych skutków odstawienia alkoholu. Dzięki stopniowemu uzupełnieniu płynów w organizmie pacjent czuje się z dnia na dzień coraz lepiej a leczenie alkoholizmu jest znacznie prostsze do przeprowadzenia. Detoks pozwoli też na szybsze usunięcie z krwioobiegu toksycznych substancji, pochodzących z przemian metabolicznych, kiedy organizm pozbywa się nadmiaru alkoholu etylowego.

Cały proces wymaga wsparcia specjalisty i ciągłej kontroli stanu pacjenta. Detoks alkoholowy Piotrków Trybunalski - Bełchatów pozwala na znacznie szybsze wyleczenie choroby alkoholowej. Jest niezbędnym wsparciem w leczeniu alkoholizmu. Mogą jednorazowo skorzystać z niego również osoby, które nie czują się dobrze po jednorazowym spożyciu większej ilości alkoholu. Dzięki podaniu elektrolitów oraz glukozy, pacjenci czują się znacznie lepiej, a cała terapia jest szybsza i daje pożądane efekty.

Odtrucie alkoholowe Piotrków Trybunalski - Bełchatów - wizyty domowe - cena 450zł

Bezpieczne i sprawdzone odtrucie alkoholowe – cena 450 zł

Profesjonalne odtruwanie alkoholowe

450złza zabieg

Profesjonalny zabieg

Wykwalifikowana kadra

Sprawdzona metoda odtrucia alkoholowego

Dlaczego my?

  • Błyskawiczna pomoc
  • Lepsze samopoczucie
  • Zmniejszenie objawów
  • CO PODAJEMY?
  • Dożylne kroplówki
  • Leki uspokajające, nasenne, przeciwwymiotne
  • Duże dawki - Witaminy B i C, magnez