Odtruwanie alkoholowe Łódź

Odtrucie alkoholowe
Pabianice - Aleksandrów Łódzki - Konstantynów Łódzki

Odtrucie alkoholowe polecane jest osobom nadużywającym alkoholu oraz tym, którzy jednorazowo spożyli zbyt dużo alkoholu. Prowadzone jest przez specjalistów, którzy zapewniają profesjonalną opiekę medyczną w trakcie detoksu, kontrolując stan i samopoczucie pacjenta przez cały czas detoksu. Odtrucie alkoholowe wykonywane w Pabianicach, Tuszynie czy Rzgowie pomaga osobom będącym po ciągu alkoholowym i jest częścią terapii w leczeniu Alkoholowego Zespołu Abstynencyjnego.

Po spożyciu dużej ilości alkoholu nasz organizm może mieć wiele problemów z jego metabolizowaniem. Pojawiają się takie nieprzyjemne objawy, jak m.in. ból głowy, czy drżenie mięśni. Dzieje się tak, ponieważ alkohol w dużych ilościach wypłukuje z naszego krwioobiegu ważne minerały, takie jak potas i magnez. Podczas detoksu są one uzupełniane.

Nasza terapia – odtrucie alkoholowe prowadzone jest przez specjalistów w tej dziedzinie, którzy przed rozpoczęciem terapii badają pacjenta oraz pobierają badania z krwi. Odtruwanie prowadzone jest przez doświadczonych pielęgniarzy, którzy po wywiadzie przeprowadzonym z pacjentem dobierają odpowiednią dawkę soli fizjologicznej oraz glukozy. Podana kroplówka znacznie przyspiesza procesy metaboliczne oraz sprawia, że organizm pozbywa się nagromadzonych w krwioobiegu toksyn. Cały zabieg trwa około godziny. W tym czasie przeprowadzany jest wywiad oraz podawana jest kroplówka. Przez cały czas stan pacjenta jest kontrolowany przez ratownika.

Abstynencyjny Zespół Alkoholowy jest bardzo nieprzyjemnym stanem, dlatego detoks alkoholowy przeprowadzany w Pabianicach, Tuszynie lub Rzgowie znacznie pomoże nam w pozbyciu się nieprzyjemnych objawów, takich jak ból głowy, czy drżenie mięśni.

Etanol jest bardzo szkodliwy dla organizmu, ponieważ działa negatywnie na układ sercowo-naczyniowy oraz układ pokarmowy. Może przy dłuższym spożywaniu prowadzić nawet do zaburzeń w pracy układu nerwowego. Detoks alkoholowy pozwoli osobie chorej na alkoholizm szybciej wrócić do równowagi i podjąć leczenie. Jest to pierwszy krok w leczeniu alkoholizmu.

Dzięki odpowiednim dawkom glukozy organizm jest znacznie silniejszy, a sól fizjologiczna szybko nawadnia organizm, przez co pacjent czuje się znacznie lepiej i nie ma objawów towarzyszących nagłemu odstawieniu alkoholu. Takie odtruwanie organizmu jest również odpowiednie w momencie, kiedy jednorazowo przydarzy nam się nadużyć alkoholu. Podawanie kroplówki trwa około godziny. Po tym czasie pacjent jest ponownie badany, dzięki czemu mamy pewność, że jego stan zdrowia uległ poprawie.

Prowadzimy również detoks alkoholowy po długim ciągu alkoholowym. W razie potrzeby ratownik medyczny podaje również leki uspokajające oraz przeciwbólowe, aby zmniejszyć nieprzyjemne objawy oraz stres, związany z nagłym odstawieniem alkoholu. Pomaga to pozbyć się również tzw. głodu alkoholowego i towarzyszącym jemu objawom. Detoks pozwala na szybsze pozbycie się toksyn powstających w trakcie usuwania alkoholu etylowego z organizmu.

Odtrucie alkoholowe Tuszyn - Rzgów - wizyty domowe - cena 450zł

Bezpieczne i sprawdzone odtrucie alkoholowe – cena 450 zł

Profesjonalne odtruwanie alkoholowe

450złza zabieg

Profesjonalny zabieg

Wykwalifikowana kadra

Sprawdzona metoda odtrucia alkoholowego

Dlaczego my?

  • Błyskawiczna pomoc
  • Lepsze samopoczucie
  • Zmniejszenie objawów
  • CO PODAJEMY?
  • Dożylne kroplówki
  • Leki uspokajające, nasenne, przeciwwymiotne
  • Duże dawki - Witaminy B i C, magnez