Menu

Odtrucie alkoholowe Zgierz - Kutno - Ozorków - Łęczyca

Odtrucie alkoholowe jest polecane osobom, które zmagają się z chorobą alkoholową oraz jednorazowo nadużyły alkoholu. Polega ono na podawaniu glukozy oraz soli fizjologicznej, dzięki czemu organizm szybko wraca do normy. Celem detoksu alkoholowego, jest wypłukanie z organizmu szkodliwych substancji, które sprawiają, że układy w naszym ciele, w tym układ nerwowy, nie działają prawidłowo.

Wiele osób cierpi z powodu Alkoholowego Zespołu Abstynencyjnego. Polega ono na zaburzeniu równowagi jonowo-elektrolitowej w organizmie. Winę ponoszą również nagromadzone toksyny, które pochodzą z przemian metabolicznych alkoholu. Alkohol etylowy jest silnie trującą substancją, przez co jego nadużywanie może doprowadzić do takich nieprzyjemnych objawów, jak skurcze mięśni, ból głowy, problemy z orientacją w terenie, a także drżenie mięśni. Odtrucie alkoholowe pomaga zarówno osobom mającym objawy Alkoholowego Zespołu Abstynencyjnego, jak również tym, którzy nadużyli alkoholu jednorazowo.

Zapewniamy fachową opiekę ratowników medycznych, którzy mają doświadczenie z osobami nadużywającymi alkoholu. Po szczegółowym wywiadzie oraz badaniu, podawana jest kroplówka składająca się z glukozy oraz soli fizjologicznej. Dzięki niej organizm wraca do swojej równowagi, jeśli chodzi o ilość elektrolitów. Często również podczas takiego detoksu podawane są witaminy i minerały. Szybkie nawodnienie za pomocą kroplówki z solą fizjologiczną znacznie poprawia samopoczucie. Zmniejsza również takie nieprzyjemne objawy, jak np. ból głowy, czy drżenie mięśni.

W trakcie procesów metabolicznych w naszym organizmie po nadużywaniu alkoholu, pojawiają się toksyny, będące elementem przemiany materii. Są one szkodliwe dla wielu układów w naszym ciele, dlatego detoks alkoholowy pozwoli się ich szybko pozbyć i doda nam siły oraz energii.

Detoks alkoholowy w Zgierzu, Kutnie, Ozorkowie i Łęczycy prowadzony jest przez specjalistów , takich jak ratownicy medyczni, którzy pomagają wyjść z nałogu oraz poprawiają samopoczucie, niwelując nieprzyjemne objawy odstawienia alkoholu. Dzięki pomocy specjalistów, możemy szybciej rozpocząć terapię z psychologiem, która jest kluczem do rozpoczęcia skutecznego odwyku. Terapia trwa około godziny. W tym czasie jest przeprowadzany wywiad, a także robione są badania oraz podaje się kroplówkę z glukozą oraz solą fizjologiczną. Te zabiegi mają na celu szybkie nawodnienie organizmu. Dzięki soli fizjologicznej organizm znacznie szybciej się nawadnia, a także nie występują takie objawy, jak np. drżenie mięśni, czy skurcze. Dodatkowo w razie problemów z samopoczuciem pacjenta, podawane są leki przeciwbólowe oraz uspokajające. Są konieczne dla osób, które długo nadużywały alkoholu i mają Alkoholowy Zespół Abstynencyjny. Leki te pomogą szybko uporać się z bólem, także sprawią, że pacjent szybciej wróci do równowagi.

Odtrucie alkoholowe Zgierz - Kutno - Ozorków - Łęczyca - wizyty domowe - cena 450zł

Bezpieczne i sprawdzone odtrucie alkoholowe – cena 450 zł

Profesjonalne odtruwanie alkoholowe

450złza zabieg

Profesjonalny zabieg

Wykwalifikowana kadra

Sprawdzona metoda odtrucia alkoholowego

Dlaczego my?

  • Błyskawiczna pomoc
  • Lepsze samopoczucie
  • Zmniejszenie objawów
  • CO PODAJEMY?
  • Dożylne kroplówki
  • Leki uspokajające, nasenne, przeciwwymiotne
  • Duże dawki - Witaminy B i C, magnez