Menu

Odtrucie alkoholowe Sieradz - Zduńska Wola - Łask

Odtrucie alkoholowe jest polecane przy leczeniu tzw. Alkoholowego Zespołu Abstynencyjnego. W trakcie jego trwania podawane są elektrolity oraz witaminy, które pozwolą na szybszy powrót do równowagi po znacznym spożyciu alkoholu jednorazowo lub kiedy jesteśmy po ciągu alkoholowym. Odtrucie alkoholowe prowadzone jest przez specjalistów – ratowników medycznych, którzy podają odpowiednie ilości glukozy oraz soli fizjologicznej po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu oraz zbadaniu pacjenta.

Przy dużym spożyciu alkoholu etylowego mogą pojawić się takie nieprzyjemne objawy, jak drżenie mięśni, a także bóle głowy. Dzieje się tak, ponieważ alkohol wypłukuje z organizmu znaczne ilości elektrolitów. Dzięki szybkiemu detoksowi organizm może wrócić do swojej dawnej równowagi. Podczas detoksu stosuje się również odpowiednie dawki witamin oraz jonów, przez co zmniejsza się drżenie mięśni, czy ustępuje ból głowy. Toksyczne składniki, będące pochodną od metabolizmu alkoholu są usuwane, dzięki czemu pacjenci czują się znacznie lepiej.

Dzięki solom mineralnym nasz organizm może funkcjonować prawidłowo. Alkohol zaburza działanie układu nerwowego oraz pokarmowego, dlatego po ciągu alkoholowym potrzebujemy specjalistycznej pomocy. Odtruwanie alkoholowe prowadzone w Sieradzu, Zduńskiej Woli, Łasku polega na podawaniu dożylnie glukozy oraz soli fizjologicznej w odpowiedniej dawce, dzięki czemu nasz organizm może łatwiej dojść do równowagi i pozbyć się toksyn. Glukoza dodatkowo wzmacnia nas, przez co wracamy do poprzedniego stanu i możemy lepiej funkcjonować, nawet po dużym nadużyciu alkoholu.

Czas odtruwania alkoholowego jest uzależniony od dawki alkoholu przez nas spożytej, a także długości ciągu alkoholowego. Dawki dobierane są pod kątem wywiadu oraz naszej masy ciała.

Przy dużym nadużyciu alkoholu podawane są pacjentom również leki przeciwbólowe oraz uspokajające. Wyniki z badań krwi również pozwolą ustalić jak długo powinien trwać detoks alkoholowy. Organizm pozbywając się alkoholu etylowego produkuje duże ilości toksyn, które będą cały czas w krwioobiegu działają niekorzystnie na samopoczucie, ale również na wszystkie układy w organizmie. Zmniejsza wchłanianie się witamin i minerałów, a także jest toksyczny w dużych dawkach.

Detoks alkoholowy jest polecany osobom, które jednorazowo nadużyły alkoholu, ale również jest prowadzony u osób zmagających się z chorobą alkoholową. Pozwala on doprowadzić organizm do równowagi, a także jest pierwszym krokiem w leczeniu alkoholizmu. Terapia za pomocą kroplówek jest dość szybka i daje dobre efekty, pozwalając na szybkie pozbycie się toksyn. Dzięki detoksowi pacjent może przestać skupiać się na głodzie alkoholowym i rozpocząć terapię wraz z psychoterapeutą, który będzie dopełnieniem skutecznego leczenia choroby alkoholowej. Jest to ważny krok w leczeniu alkoholizmu.

Odtrucie alkoholowe Sieradz - Zduńska Wola - Łask - wizyty domowe - cena 450zł

Bezpieczne i sprawdzone odtrucie alkoholowe – cena 450 zł

Profesjonalne odtruwanie alkoholowe

450złza zabieg

Profesjonalny zabieg

Wykwalifikowana kadra

Sprawdzona metoda odtrucia alkoholowego

Dlaczego my?

  • Błyskawiczna pomoc
  • Lepsze samopoczucie
  • Zmniejszenie objawów
  • CO PODAJEMY?
  • Dożylne kroplówki
  • Leki uspokajające, nasenne, przeciwwymiotne
  • Duże dawki - Witaminy B i C, magnez